Облыстық көру қабілеті бұзылған балаларға арналған арнаулы мектеп – интернаты

2019 – 2020  оқу  жылындағы қызметкерлер тізімі

 

 

№№

Аты - жөні

Туған айы  жылы, күні

Қызметі

1.        

Ғұбаш Арыстанбек Нұхқалиұлы

20.07.1969

Мектеп-интернат директоры, тарих пәнінің мұғалімі

2.        

Жумагелдина Нургул Елтаевна

08.11.1964

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары,физика пәнінің мұғалімі

3.        

Хамидуллина Жаныл Тапаловна

17.06.1966

Директордың түзету әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары,түзету пәндерінің мұғалімі

4.        

Умбеталиева Жанаргул Аманкосовна

28.04.1983

Директордың  инновациялық ісі жөніндегі орынбасары, бастауыш сынып мұғалімі

5.        

Қожанғалиев Айболат Тоғайұлы

25.10.1979

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, музыка пәні мұғалімі

6.        

Бекетаева Айжан Дуйсекешовна

26.08.1969

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

7.        

Габбасова Данагул Сансызбаевна

26.07.1978

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

8.        

Кыдырсихова Замзагул Талгатовна

03.02.1986

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

9.        

Утепова Шырын Изимовна

23.03.1977

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

10.     

Дуйсенгалиева Айнагул Есеновна

02.04.1981

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

11.     

Акимгалиев Алтай Нигметович / қосаатқарушы

13.10.1964

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

12.     

Бауетдинова Шынар Кабылкаировна / қосаатқарушы

24.10.1972

Қазақ тілі пәнінің  мұғалімі

13.     

Тасбулатова Айнагуль Каиржановна

20.10.1973

Орыс тілі пәнінің мұғалімі

14.     

Тюлебаева Комысай Карипулловна

15.12.1969

Орыс тілі пәнінің мұғалімі

15.     

Шпак Людмила Ивановна

08.03.1961

Орыс тілі пәнінің мұғалімі

16.     

Гусманова Танзиля Миндваевна / қосаатқарушы

06.10.1974

Орыс тілі пәнінің мұғалімі

17.     

Жиесова Нурлыгуль Жолдасовна

22.08.1977

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

18.     

Кажимова Жанар Саматовна

23.07.1989

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

19.     

Хайрушева Лайла Уринбаевна

18.04.1974

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

20.     

Батаргалиева Найля Изгалиевна / қосаатқарушы

14.08.1982

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

21.     

Батырова Алтынай Фаруховна

20.02.1977

Тарих пәнінің мұғалімі

22.     

Кунанбаева Талича Мукташевна

17.05.1963

Тарих пәнінің мұғалімі

23.     

Жумина Айкоркем Маратовна

17.03.1990

Математика  пәнінің мұғалімі

24.     

Кулекешова Гулсим Заиткалиевна

24.03.1962

Математика пәнінің мұғалімі

25.     

Курманиязов Талап Жумагалиевич

25.11.1966

Математика пәнінің мұғалімі

26.     

Султанова Акжаркын Телмановна

21.05.1968

Математика пәнінің мұғалімі

27.     

Кулекешов Малик Зайткалиевич

06.01.1974

Информатика пәнінің мұғалімі

28.     

Жанбаулиева Алмагуль Ерсаиновна

13.03.1977

География пәнінің мұғалімі

29.     

Карамурзиева Тарбия Утаровна

17.01.1962

Биология пәнінің мұғалімі

30.     

Тулешева Лязат Наурзбаевна

11.08.1977

Биология және география пәнінің мұғалімі

31.     

Мамбетова Нуржамал Гусмановна

18.01.1962

Химия  пәнінің мұғалімі

32.     

Искакова Райхан Жалгасовна

05.09.1973

Музыка пәнінің мұғалімі

33.     

Бараева Ирина Владимировна / қосаатқарушы

19.11.1961

Музыка пәнінің мұғалімі

34.     

Мажитова Нургул Куанаевна

20.04.1970

Хореограф, түзету пәндерінің мұғалімі

35.     

Махсотова Жаркынай Артуровна

22.02.1987

Өзін – өзі тану пәнінің мұғалімі

36.     

Морозова Екатерина Ярославовна

29.11.1998

Емдік дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

37.     

Абуев  Мурат Мадиевич

19.07.1968

Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі

38.     

Аманшин Кенжегали Кенжебекович

07.09.1965

Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі

39.     

Сапаргалиева Анара Махмудовна

17.07.1974

Бейнелеу пәнінің мұғалімі

40.     

Каликулов Мурат Сейтович

15.07.1960

Технология пәнінің мұғалімі

41.     

Утегалиева  Нургуль Муратовна

03.12.1982

Технология пәні мұғалімі

42.     

Арыстанова Оксана Жасулановна

01.01.1983

Мектепалды даярлық тобының мұғалімі

43.     

Ергалиева Алмагул Базарбаевна

20.10.1966

Мектепалды даярлық тобының мұғалімі

44.     

Аяшева Гульзада Калмухановна

25.05.1966

Бастауыш сынып мұғалімі

45.     

Гусманова Бибигуль Ербулатовна

08.04.1970

Бастауыш сынып мұғалімі

46.     

Досалиева Маншук Амангелдиевна

22.08.1972

Бастауыш сынып мұғалімі

47.     

Мустафина Рауила Канатовна

20.01.1968

Бастауыш сынып мұғалімі

48.     

Себепова Ажар Жусуповна

11.03.1997

Бастауыш сынып мұғалімі

49.     

Шамшиева Алия Чапаевна

19.03.1982

Бастауыш сынып мұғалімі

50.     

Умбетова Гулжазира Агажановна

03.04.1976

Бастауыш сынып мұғалімі

51.     

Умбетова Кымбат Булатовна

21.06.1985

Бастауыш сынып мұғалімі                                                                    

52.     

Талапова Сулуай Талаповна

21.05.1997

Тифлопедагог

53.     

Золотых Ирина Николаевна

05.08.1989

Психолог, түзету пәндерінің мұғалімі

54.     

Изгалиева Акжаркын Утегеновна

01.01.1978

Психолог, түзету пәндерінің мұғалімі

55.     

Калиев Нурлыбек Абдулхадирович

15.03.1970

Әлеуметтік педагог, тарих пәнінің мұғалімі

56.     

Утегулова Гулзада Амангелдиевна

06.04.1984

Дефектолог, түзету пәндерінің мұғалімі

57.     

Абулхайрова Айнур Нурболатовна

10.01.1982

Дефектолог, түзету пәндерінің  мұғалімі

58.     

Байгазиева Назгуль Куатовна

30.08.1982

Логопед, түзету пәндерінің  мұғалімі

59.     

Жумагалиева Роза Гусмановна

06.12.1966

Логопед, түзету пәндерінің  мұғалімі

60.     

Джексенова Айман Максутовна

23.11.1961

Түзету пәндерінің  мұғалімі

61.     

Карабалина Айша Жолдыбаевна

17.01.1962

Түзету пәндерінің мұғалімі

62.     

Маубасова Эльмира Шамуратовна

16.06.1961

Түзету пәндерінің мұғалімі

63.     

Неталиева Баян Боранбаевна

04.12.1981

Түзету пәндерінің мұғалімі

64.     

Туяков Ерик Ибатоллиевич

18.12.1981

Түзету пәндерінің мұғалімі

65.     

Ундаганова Дамели Рахишевна

24.12.1969

Түзету пәндерінің мұғалімі

66.     

Амирова Бакытжамал  Галимжановна

01.01.1961

Аға тәрбиеші

67.     

Ахметова Актолкын Мендигалиевна

01.03.1966

ҰКТ тәрбиешісі

68.     

Балажан Ажар Мергеновна

15.06.1992

ҰКТ тәрбиешісі

69.     

Гумарова Жанслу Митигулловна

15.07.1961

ҰКТ тәрбиешісі

70.     

Жоламанова Акмарал Оралбаевна

18.01.1991

ҰКТ тәрбиешісі

71.     

Жуматова Калампыр Кошкинбаевна

26.02.1965

ҰКТ тәрбиешісі

72.     

Жақсылықова Гүлсезім Дуйсенбіқызы

09.04.1995

ҰКТ тәрбиешісі

73.     

Кажгалиева Дина Куанышовна

10.02.1964

ҰКТ тәрбиешісі

74.     

Мукашева Клара Куанаевна

15.05.1963

ҰКТ тәрбиешісі

75.     

Мулдагалиева Ботакоз

19.06.1964

ҰКТ тәрбиешісі

76.     

Мурзашева Гулмира Кайржановна

07.12.1961

ҰКТ тәрбиешісі

77.     

Нефедова Татьяна Сергеевна

12.04.1985

ҰКТ тәрбиешісі

78.     

Саймасаева Лязат Исатаевна

04.11.1973

ҰКТ тәрбиешісі

79.     

Темрешева Клара Нагиденовна

01.03.1961

ҰКТ тәрбиешісі

80.     

Амиров Ислам Туребекович

08.01.1995

Интернат тәрбиешісі 

81.     

Әнес Қуаныш Аманжанұлы

06.11.1962

Интернат тәрбиешісі 

82.     

Бисенбиева Гулжан Кабдижановна

03.12.1965

Интернат тәрбиешісі 

83.     

Гайнуллина Маусымжан Утеуовна

22.08.1973

Интернат тәрбиешісі 

84.     

Жумагулова Самал Маратовна

10.07.1976

Интернат тәрбиешісі 

85.     

Рахимова Куралай Сапаровна

28.05.1977

Интернат тәрбиешісі 

86.     

Уалияхметова Лаура Кайракбаевна

25.09.1985

Интернат тәрбиешісі 

87.     

Хангереева Айман Зинуллина

16.06.1965

Интернат тәрбиешісі 

88.     

Жолтаева Гулнар Бескеновна

03.04.1962

Тәрбиеші көмекшісі

89.     

Жусупкалиева Умсындык Аманжоловна

14.01.1961

Тәрбиеші көмекшісі

90.     

Куспанова Жанар Кумаровна

09.08.1973

Тәрбиеші көмекшісі

91.     

Мулдашева Алия Курмангалиевна

06.09.1964

Тәрбиеші көмекшісі

92.     

Мирманова Айкоркем Нуржановна

14.04.1991

Тәрбиеші көмекшісі

93.     

Қамалова Әдемі Болатқызы

25.11.1991

Тәрбиеші көмекшісі

94.     

Беккужин Фатхатдин Габбасович / қосаатқарушы

09.01.1962

Көз дәрігері

95.     

Джумалеева Гуляим Калажановна/ қосаатқарушы

21.04.1962

Бала дәрігері

96.     

Тулегенова Акмарал Бакытовна

08.01.1968

Диетбике

97.     

Темирбаева Нурбике Саленовна

08.11.1969

Медбике

98.     

Сайдошева Лида Бибитовна

07.10.1986

Медбике

99.     

Кадесова Айнур Таимановна

25.05.1986

Медбике

100.  

Нургужина Светлана Галимжановна

03.09.1962

Медбике

101.  

Ажкенова Улданай Наримановна

29.04.1962

Директордың шаруашылық ісі жөніндегі орынбасары

102.  

Абсатырова Разия

21.05.1962

Есепші

103.  

Баймурзина Гулбаршын Какесовна

26.06.1961

Есепші

104.  

Есенгалиева Ляззат Бактыгалиевна

16.05.1985

Мемлекеттік сатып алу менеджері

105.  

Жумагалиева Молдир Жоламановна

13.08.1990

Кадр маманы

106.  

Дауленова Марал Узакбаевна

08.02.1972

Кітапханашы

107.  

Жылқыбаева Айтолқын Телжанқызы

16.08.1999

Іс жүргізуші

108.  

Гумарова Гульнара Мендоллаевна

25.01.1976

Заңгер

109.  

Кинешева Мейрамгул Салыковна

10.05.1986

Тәлімгер

110.  

Шекеева Рауза Сламгазизовна

04.05.1961

Архивариус

111.  

Рахимберлиева Назгуль Сагитовна

03.08.1973

Аспазшы

112.  

Тукашева Алия Михайловна

06.06.1978

Аспазшы

113.  

Дүйсен Гүлдәрі Есенжанқызы

29.07.1969

Аспазшы

114.  

Рсаева Гульнара Садыровна

21.06.1967

Ыдыс жуушы

115.  

Джанасбаева Каламкас Сагындыковна

19.01.1964

Мекеме жинаушы

116.  

Умбеткалиева Баян Какимовна

26.10.1960

Қоймашы

117.  

Маулешова Ляззат Халкамановна

18.12.1961

Кастелянщы

118.  

Муратова Роза Ерсайновна

30.04.1962

Кір жуу машинасының операторы

119.  

Грибенко Светлана Дмитриевна

28.01.1966

Кір жуу машинасының операторы

120.  

Альмуханова Манаргуль Амангелдиевна

02.02.1975

Мекеме жинаушы

121.  

Бисембиева Багила Кенжебаевна

29.11.1961

Мекеме жинаушы

122.  

Есенова Балым Хамидуллиевна

21.10.1966

Мекеме жинаушы

123.  

Жумагелдина Камшат Елтаевна

13.06.1980

Мекеме жинаушы

124.  

Маклакова Галина Александровна

22.08.1979

Мекеме жинаушы

125.  

Муканова  Гульзада Жиенгалиевна

04.06.1966

Мекеме жинауш

126.  

Тлеккалиева Гулбахарам Ертилеуовна

16.11.1967

Мекеме жинаушы

127.  

Чулакова Лужана Максутовна

12.12.1963

Мекеме жинаушы

128.  

Уразова Маруа Ситековна

21.11.1960

Вахтер

129.  

Махсотов Артур

16.04.1959

Күзетші

130.  

Нуржанов Каспи Супиянович

22.01.1957

Күзетші

131.  

Хабиев Есенбулат Хапезович

27.06.1965

Күзетші

132.  

Кабдулов Ахмет Сагитович

24.05.1963

Жүргізуші

133.  

Абдрешов Бибит Сайдошевич

27.01.1969

Жүргізуші

134.  

Абдрахманов Ерулан Камешович

23.07.1971

Сантехник

135.  

Есенов Амангали Жардемгалиевич

15.06.1963

Ағаш шебері

136.  

Кеслер  Александр  Владимирович/ қосаатқарушы

21.06.1961

Электрик

137.  

Карабалин Ерлан Жумасейтович

17.07.1959

Аула сыпырушы

138.  

Исалиева Бибигуль Максутовна/ қосаатқарушы

28.05.1967

Көркем сөз шеберлігі үйірмесінің жетекшісі

139.  

Мергалиев Нурлан Хамидуллович/ қосаатқарушы

17.06.1980

Суда жүзу үйірмесінің  жетекшісі

140.  

Кушегалиев Алтай Абаевич/қосаатқарушы

07.04.1984

Робототехника үйірмесінің жетекшісі

141.  

Айтмагамбетова Гулжанар Кажымукановна / қосаатқарушы

13.05.1985

Домбыра үйірмесінің жетекшісі